Hizmetlerimizin Kapsamı

Servis Hizmetlerimiz

Servis Hizmetlerimiz, müşterilerimizin programı sürekli kullanmalarını sağlamak, yaşadıkları sorunları hızlı ve etkin bir şekilde çözmek, muhtemel sorunları ortaya çıkmadan önlemek gibi faydaları elde etmek için verilmektedir. Servis hizmetlerimizi etkin olarak yerine getirebilmek için hangi hizmetin kapsamının ne olduğu aşağıda açıklanmıştır.

Yerinde Servis Hizmeti

Müşterilerimizin sorunlarına veya servis taleplerine yerinde çözüm getirmek amacıyla Servis Personelimiz tarafından yerinde servis hizmeti verilmektedir. Yerinde Servis Hizmetinin verilebilmesi için müşterinin şirketimizi arayarak sorunu tanımlaması gereklidir. Sorun telefonla destek, Whatsapp Destek veya internet ortamında destek hizmetleri kapsamındaysa derhal çözümlenir. Ancak bu kapsamda değilse veya servis hizmeti talep eden kişi bu desteklerle çözüm oluşturmak için yeterli bilgisayar veya program kullanımı bilgisine sahip değilse yerinde servis hizmeti gereklidir. Bu hizmet ücretli olup yapılacak işe bağlı olarak süresi belirlenmektedir.Yerinde servis hizmeti için karşılıklı olarak randevu belirlenmektedir. Randevu, en erken ertesi gün şeklinde olup servis saati müşterinin uygun olduğu zamanlar baz alınarak verilmektedir. Müşterinin yapılan işi kontrol etmesi beklenir/gerekir.

Bürodan Servis – Eğitim Hizmeti

Müşteri isterse eğitim veya servis hizmetini Türev Yazılım Merkez Ofisinde alabilir.

Telefonla Destek Hizmeti Kapsamı

Telefonla Destek Hizmeti verilebilmesi için Kullanıcının bilgisayarında programın Kurulmuş ve çalışır durumda olmalıdır. Kurulmuş ve Çalışan programın kullanımı ile ilgili ortaya çıkan sorunlar , kullanıcının kullanımda zorlandığı bölümler( Örnek:Cari Kart Tanımlaması) , Form tasarımlarındaki küçük (alan ekleme ve değiştirme olmadan) değişiklikler, hangi işlemin nasıl yapılacağı (Örnek:alınan çekin ciro edilmesi gibi), rapor alma ile ilgili konular, hangi raporun nasıl alınacağı gibi konular(Örnek: Stokta Mevcut Ürünlerin Listesi gibi) telefonla destek hizmetimizin kapsamına girmektedir.

Uzak Masaüstü Destek Hizmetinin Kapsamı

Özellikle uzak mesafe kullanıcıların sorunlarına online olarak müdahale etmek üzere internet ortamında destek hizmeti verilmektedir. Uzak Masaüstü destek alınabilmesi için uzak masaüstü erişim programı kurulmalıdır.

İnternet Ortamında Destek Hizmetinin Kapsamı

Müşterilerimizden sık gelen kullanım zorluğu çağrılarına yönelik olarak web sayfamızda özel destek bölümleri oluşturulmaktadır. Özel Destek bölümleri oluşturulduktan sonra gelen destek talepleri web sayfamıza yönlendirilmektedir.

Form veya Rapor Hazırlama

Form veya Rapor Tasarlama Hizmeti , hazırlanacak forma,rapora bağlı olarak yerinde veya Türev Yazılım Merkez Ofisinde verilebilmektedir.

Call Now Button